گزارش تصویری: قرمزها در آستانه سوپرجام

[ad_1]

آی‌اسپورت- آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار سوپرجام با نفت تهران عصر پنجشنبه برگزار شد که تمرینی سبک و شاداب بود. گزارشی از متن و تصویر این تمرین را در ادامه می‌خوانید و می‌بینید:

علیرضا بیرانوند از جمله بازیکنانی است که انگیزه‌های متفاوتی برابر نفت دارد. بدهی سنگین باشگاه به این بازیکن و دیگران باعث شده آن‌ها نسبت به نفت، کینه در دل داشته باشند.

72

72

احمد نورالهی تنها بازیکن تمرین پرسپولیس است که حضورش در دیدار برابر نفت قطعا منتفی است. حتی ممکن است در دقایق پایانی برانکو به امیری و کامیابی‌نیا یا جوانان پرسپولیس فرصت بازی دهد اما هنوز مجوز حضور نورالهی در زمین صادر نشده.

73

73

برانکو در کنفرانس خبری امروز نشان داد که از شایان مصلح رضایت دارد اما تلویحا گفت که با توجه به حضور محمد انصاری در سمت چپ، ممکن است از شایان در نقطه‌ای دیگر از زمین استفاده کند. برانکو اعتقاد به چند پسته بودن بازیکنان‌اش دارد.

74

74

علی علیپور در دیدار با نفت احتمالا زوج طارمی خواهد بود. این به دلیل مصدومیت گادوین منشا است. علیپور در هفته‌های پایانی لیگ شانزدهم خوش درخشید و اگر در هفته‌های پیش رو آن دوره را تکرار کند سخت است که منشا بتواند جای او را در ترکیب اصلی بگیرد.

75

75

جلال حسینی و حسین ماهینی نبض تپنده برانکو هستند. کاپیتان اول و دوم پرسپولیس که نماد دور کردن حواشی از درون باشگاه هستند تا آرامش تیم لطمه‌ای نبیند. خیال برانکو راحت است تا وقتی این دو ستاره را دارد. چه در دفاع از دروازه؛ چه در دفاع از آرامش پرسپولیس.

76

76

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *