گزارش تصویری: اولین برد پرسپولیس در اوکراین

[ad_1]

آی‌اسپورت– پرسپولیس در اولین دیدار تدارکاتی اردوی اوکراین موفق شد کولوس را با 4 گل شکست دهد. منشا، خلیل‌زاده، احمدزاده و علیپور زنندگان گل‌های پرسپولیس بودند. گزارش تصویری از این بازی را در ادامه می‌بینید:

همچنان مارکو نقش اصلی را در تمرینات پرسپولیس دارد و تحت هیچ شرایطی بازیکنان قرمزپوش را رها نمی‌کند. فشار مستمر مارکو اگرچه مصدومیت‌های جزئی را برای بعضی از پرسپولیسی‌ها به دنبال داشته اما برای ماه‌های آینده اثرات مثبت خود را نشان خواهد داد.

1

1

علیرضا بیرانوند در این دیدار هم مانند بازی برابر امیدها یک نیمه درون دروازه قرار گرفت و البته این بار گلی دریاف نکرد. همچنان برانکو به او به عنوان دروازبان اول پرسپولیس نگاه می‌کند.

2

2

برانکو هنوز ریسک حضور کامیابی‌نیا در زمین را نپذیرفته و کمال همچنان زمان برگزاری بازی‌های تدارکاتی یا تماشاگر بازی‌هاست یا به صورت اختصاصی به تمرین می‌پردازد.

3

3

از نکات قابل توجه بازی کاپیتانی حسین ماهینی بود. ماهینی در حضور سید جلال حسینی و به درخواست او بازوبند کاپیتانی را بست و پیش تر از همه بازیکنان قرمزپوش وارد زمین شد.

4

4

و بالاخره رونمایی از اولین گل منشا به دیدار دوم ختم شد. بعد از ناکامی برابر تیم امید، این بار منشا اولین گل پرسپولیس را در دقیقه 20 روی شوتی زیبا به ثمر رساند و آن را با دیگر بازیکنان پرسپولیس از جمله محسن مسلمان جشن گرفت.

5

5

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *