هواداران آبی ، امید و کاوه را می خواهند

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، امید ابراهیمی و کاوه رضایی دو بازیکن تاثیر گذار تیم منصوریان در لیگ شانزدهم بودند که در بسیاری از گلها و موفقیت های این تیم نیز نقش پر رنگی را ایفا کرده اند. این دو بازیکن که از بازیکنان ثابت و همیشگی ترکیب چرخشی منصوریان به شمار می روند، با توجه به قراردادهای یک ساله ای که دارند در انتهای فصل می توانند از استقلال جدا شوند و با این وجود مدیران استقلال هنوز برای تمدید قرارداد با این بازیکنان وارد مذاکره نشدند. از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس در هفته های گذشته قرارداد اکثر بازیکنان مورد نظر برانکو را تمدید کرده تا در ابتدای فصل آینده با مشکلی مواجه نباشد و این موضوع باعث شده تا هواداران استقلال نیز مطالبه ای این چنین از مدیران خود داشته باشند.


از این رو هواداران استقلال روز یکشنبه در اقدامی گسترده و هماهنگ در شبکه های مجازی کمپینی برای تمدید قرارداد با این دو بازیکن ایجاد کردند. این کمپین که با شعار حفظ امید ابراهیمی و کاوه رضایی ایجاد شده به صورت هماهنگ با انتشار تصویر و متنی از مدیریت باشگاه استقلال درخواست کرده تا برای تمدید قرارداد با این دو بازیکن اقدام کنند و با استفاده از هشتگ #saveomid و #savekaveh تلاش کرده تا این موضوع را به یکی از سوژه های مهم هواداران استقلال تبدیل کند.


البته هنوز این دو بازیکن صراحتا درباره آینده خود صحبت نکردند اما مطمئنا تعلل کادر مدیریتی استقلال در تمدید قرارداد این دو بازیکن می تواند باعث ایجاد اختلاف میان هواداران و مدیران باشگاه در هفته های پایانی لیگ شود و انتظار هواداران مبنی بر تمدید قرارداد ستاره های باشگاه در حالیکه رقیبان استقلال در چنین مسیری قرار دارند، انتظاری طبیعی به نظر می رسد

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *