روزنامه های قطری و پورعلی گنجی

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، هفته بیست و چهارم لیگ ستارگان قطر در حالی با برگزاری حساس ترین بازی هفته ملقب به ال کلاسیکوی دوحه به پایان رسید که این مصاف را السد با درخشش بازیکنان و ستاره های خارجی اش از مدافع عنوان قهرمانی قطر برد تا بار دیگر در مسیر قهرمانی قرار بگیرد.


مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش ایرانی در ترکیب السد به مصاف الریان مدافع عنوان قهرمانی و حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا رفت و با گلزنی نقش به سزایی در برد 4-1 تیمش ایفا کرد تا جایی که درخشش و گلزنی او باعث شد تا امروز روزنامه های قطر از جمله الرایه تصاویر شادی بعد از گل او و هم تیمی هایش را روی جلد برده و به تمجید از این مدافع السد بپردازند.


روزنامه الرایه با حیرت از برد پرگل السد در ال کلاسیکو برابر رقیب دیرینه نوشت:« روسا(لقب السد) حالا با این برد شیرین به عنوان جدی ترین رقیب لخویا در راه قهرمانی مطرح شده و یکی از بخت های اصلی بالا بردن جام هستند با این تفاوت که به خاطر دور بودن از لیگ قهرمانان آسیا بخت بیشتری هم از لخویا برای قهرمانی دارند. تیمی که با اتکا به ستاره های باکیفیت و خوب خارجی اش از جمله پورعلی گنجی ، ژاوی، حمرون و بونجاح می تواند از سد هر رقیبی بگذرد».


سایر روزنامه های قطر از جمله الوطن، الشرق، العرب و استاد الدوحه نیز به تعریف و تمجید از السد و بازیکنان گلزنش همچون پورعلی گنجی پرداختند.

 

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *