راه سخت صبای قم برای ماندن در لیگ برتر فوتبال

[ad_1]

به گزارش جام پارسی ، در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال کشور رقابت بین دو تیم تراکتور سازی تبریز و صبای قم برگزارگردید که در این رقابت بعد از 90+7 دقیقه این تیم پایین جدولی صبای قم بود که با نتیجه خیره کننده 3 بر صفر توانست تیم مدعی قهرمانی تبریزی را شکست دهد و مانع از قهرمانی آن شود، در مقابل تیم فوتبال صبای قم با این نتیجه توانست امید را به مسولین این تیم بازگرداند و برای بازی های سخت پیش رو که می بایست برابر استقلال و نفت در تهران و با زرد پوشان سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان در قم روبرو شود برنامه ریزی دقیقی همچون دیدار اخیر خود داشته باشد و متکی به اما و اگر های بازی های دیگر تیم ها نباشد.

با اعلام سازمان لیگ نیز بازی پرسپولیس تهران و پدیده مشهد نیز از روز پنج شنبه به چهارشنبه منتقل شد تا شرایط برای برزاری جشن قهرمانی این تیم تهرانی فراهم شود.

پیشتر تیم صبای قم به اعلام زود هنگام تیم قهرمان و برگزاری جشن قهرمانی اعتراض کرده بود تا حساسیت ها در پایین جدول ادامه دار باشد.

قدرت الله باقری کارشناس فوتبال که مدتی نیز در تیم فوتبال صبای قم بعنوان مربی مشغول فعالیت بوده در ارتباط با این بازی گفت: کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال صبای قم بسیار ایده آل و آماده هستند و با برنامه ریزی های دقیق تر میتوانستند زودتر و بهتر نتیجه های مطلوب را کسب کنند.

وی اظهار داشت:بازیکنان صبای قم بخوبی در زمین نکات فنی را اجرا می کردند و این نشان از یک همدلی و خواست گروهی برای بقا در لیگ برتر فوتبال را دارد.

محمد رضا عباسی از کارشناسان هیات فوتبال استان قم که بازی های صبای قم را زیر نظر دارد در خصوص بازی صبای قم و تراکتور سازی تبریز بیان داشت: در بازی اخیر شاهد همیتی بی نظیر در استان قم در جهت حمایت از تیم فوتبال صبای قم بودیم ، هم مردم حضوری پررنگ در ورزشگاه یادگار امام قم داشتند ، هم مسولین باشگاه صبای قم و نیز کادر فنی این تیم تصمیم جدی برای ماندن در لیگ برتر فوتبال کشور را ازخود نشان دادند.

وی گفت: فعل خواستن در بازیکنان صبای قم بطور واضح به چشم می خورد و نشان دادند که رتبه و جایگاه تیم های صدر جدولی نیز در برابر خواسته بازیکنان رنگ می بازد و توان خود را نشان دادند.

عباسی در ادامه تاکید داشت: بازی اخیر صبای قم نشان از هوشمندی کادر فنی و نیز تغییر تاکتیک بر اساس تفکرات جدیدی داشت که امیدوارم با همین تغییر رویه تیم فوتبال صبای قم در لیگ برتر ماندگار خواهد شد و در سال آینده نتایج بهتری را کسب نماید.

محمد رضا عباسی با بیان اینکه صبای قم در ادامه بازی های لیگ برتر 4 بازی سخت در پیش دارد اظهار داشت: دو بازی در تهران را می بایست با تاکتیک های ضد حمله انجام داد درعین حال می بایست با تغییر در سیستم های بازی در لاک دفاعی فرو نروند .

عباسی در پایان بیان داشت: با توجه به بازی های پیش روی صبای قم و نیز حریفانی که امتیازات نزدیکی با صبای قم دارند مسولان تیم فوتبال صبای قم بسیار امیدوارانه و برای کسب امتیازات به میدان خواهد رفت.

قدرت الله باقری نیز در رابطه با بازی امروز صبای قم و استقلال تهران گفت: این بازی از حساسیت های ویژه ایی برای هر دو تیم دارد و صبای قم می بایست به کسب حداقل امتیاز بسنده کند و در عین حال از فرصت های بوجود آمده نیز بخوبی بهره برداری کند.

محمدرضا عباسی نیز بازی برابر استقلال تهران را با بازی قبل قابل مقایسه ندانست و تاکید کرد در این بازی باید با دفاع منطقی و نگاه به ضد حمله ها نتیجه لازم را کسب کرد و تنها شکست نخوردن را باید در اولویت قرار داد.

در حال حاضر تیم فوتبال صبای قم با 25 امتیاز در رده چهاردهم و بالاتر از تیم های سیاه جامگان و ماشین سازی تبریز ایستاده و نگاهی رو به بالا دارد ، نماینده تهران نیز برای کسب جایگاه دومی لیگ برتر به میدان می آید.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *