دلخوری نفتی‌ها از کریمی؛ ما را گیر انداخت!

[ad_1]

آی اسپورت – علی کریمی از روز گذشته از دسترس مدیران باشگاه نفت خارج شد و این به معنی قطع همکاری با این باشگاه پرحاشیه و خبرساز سال‌های اخیر فوتبال ایران بود. به دنبال این اتفاق حمید درخشان مثل همیشه «حاضر یراق» هدایت نفت را پذیرفت. رفتن علی کریمی اما باعث دلخوری بازیکنانی شده است که با این باشگاه قرارداد بسته‌اند.

همین چند روز پیش بود که اعلام شد ثبت رسمی قرارداد تمام بازیکنانی که به نفت آمده‌اند مشروط است. مشروط به رضایت کریمی از آن‌ها. کریمی هم تقریبا همه بازیکنانی که در این مدت در نفت تمرین می‌کردند تائید کرد و صبح دیروز همه بازیکنان نفت به سازمان لیگ رفتند تا قراردادشان را به طور رسمی ثبت کنند. با این اتفاق حالا همه آن‌ها تحت قرارداد باشگاه نفت هستند. اما در همین ساعاتی که آن‌ها داشتند قراردادشان را در سازمان لیگ ثبت می‌کردند علی کریمی در اندیشه رفتن بود.

بازیکنان نفت بعد از اینکه دیروز به محل تمرین تیم‌‌شان رفتند متوجه شدند قرار نیست دیگر کریمی سرمربی‌شان باشد. به همین دلیل از تمرین سر باز زدند. حالا آن‌ها مانده‌اند و قرارداد رسمی با باشگاهی که این روزها اصلا شبیه باشگاه نیست. بازیکنان نفت شاید به زبان نیاورند اما از کریمی دلخور هستند. به هر حال بیشتر آن‌ها به خاطر کریمی به نفت آمدند. این درست است که اغلب این بازیکنان گزینه دیگری نداشتند و نفت تنها انتخاب‌شان بود اما الان تحت قرارداد با نفت هستند و موظفند به وظایف‌شان در قبال باشگاه عمل کنند. حالا این که باشگاه هم به وظایفش در قبال آن‌ها عمل می‌کند یا نه و اینکه در پایان فصل این بازیکنان هم به لیست پرتعداد طلبکاران نفت اضافه خواهند شد یا نه مشخص نیست. آیا جادوگر در این باره احساس مسئولیت می‌کند؟

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *