در نبود مسی هم خوب بودیم

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، در شبی که نیمار و سوارز عالی کار کردند، بارسا توانست گرانادا را 1-4 شکست داده و به تعقیب رئال ادامه دهد. آلکاسر، راکیتیچ، سوارز و نیمار گلزنان آبی اناری ها در لوس کارمنس بودند.

 

 

 

 

لوئیس انریکه(سرمربی بارسا) در پایان بازی گفت:« نتیجه کاملا عادلانه بود؛ هرچند وقتی گرانادا گل مساوی را زد، آشکارا دچار مشکل شدیم.

بازی را خوب شروع کردیم و از پرس شدید گرانادا خودمان را خارج کردیم. در دقایق پایانی نیمه اول گلزنی کردیم ولی در نیمه دوم آنها کار را مساوی کردند. خوشبختانه زود واکنش نشان دادیم و دوباره پیش افتادیم. از این نتیجه بسیار خوشحالم. واکنش تیم به خصوص پس از هفته ای که پشت سر گذاشته بودیم عالی بود.»

 

سومین گل آلکاسر در 4 بازی اخیر برای بارسا:« او اولین فصل خود را در بارسا پشت سر می گذارد و باید تلاشش را ستود. او امشب فرصت بازی نصیبش شد و عالی کار کرد. پاکو یک خطر دائمی روی دروازه گرانادا بود و از بازی او راضی هستم.»

 

مصدومیت رافینیا:« مصدومیت رافینیا خبر بدی برای ما بود. او یک غایب مهم در بازی های بعدی است.»

 

حس نشدن غیبت مسی در شب درخشش نیمار و سوارز:« باید توجه داشت که این تیم است که در نهایت جام ها را کسب می کند؛ نه یک یا دو بازیکن. غیبت ستاره های بزرگ را باید به کمک دیگر بازیکنان موجود در تیم حل کرد.

وقتی همه بازیکنان در سطح خودشان بازی کنند، عدم حضور فوق ستاره هایی چون مسی نیز کمتر حس خواهد شد. برای قهرمان شدن نباید به بازیکنی وابسته بود و تلاش جمعی همه بازیکنان نقش اول را خواهد داشت.»

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *