بونوچي: از يوونتوس رفتم چون ديگر براي اين تيم مهم نبودم

[ad_1]

بونوچي: از يوونتوس رفتم چون ديگر براي اين تيم مهم نبودم

شماره خبر : 138641

مدافع مياني تيم فوتبال يوونتوس دليل جدايي ناگهاني و غيرمنتظره‌اش از بانوي پير براي پيوستن به ميلان را توضيح داد.

لئوناردو بونوچي با انتقال 42 ميليون يورويي‌اش از يوونتوس به ميلان در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال، تمام فوتبال دوستان جهان به خصوص طرفداران بانوي پير و روسونري را غافلگير کرد. او در شرايطي تورين را به مقصد ميلان ترک کرد که شايعاتي درباره بروز درگيري و اختلاف ميان اين بازيکن 30 ساله ايتاليايي با سرمربي‌اش ماسيميليانو آلگري منتشر شده بود.

بونوچي در اين خصوص به نشريه گاتزتا دلواسپورت گفت: بروز برخي بحث‌ها در طول اين همه سال اتفاقي عادي بود به خصوص که من آدم بسيار رُکي هستم و هميشه حقيقت را گفته‌ام.

اولين نشانه‌هاي بروز اختلاف ميان بونوچي و يوونتوسي‌ها در ماه فوريه بود، زماني که او براي بازي حساس يوونتوس برابر پورتو در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا به سکو‌ها فرستاده شد. دليلش هم مشاجره تند او با آلگري در بازي قبلي يوونتوس برابر پالرمو در سري A بود که در کنار زمين با لحني بسيار تند با سرمربي‌اش حرف زد.

بونوچي اما مي‌گويد که آن اتفاق نه اولين بلکه در واقع آخرين مورد از اختلافات وي با سرمربي تيم بوده است که منجر به جدايي‌اش از بانوي پير شدشد. او اظهار داشت: مردم فکر مي‌کنند که آن اتفاق دليل جدايي من از يوونتوس بوده است اما واقعيت اين است که آن ماجرا در ادامه مشکلات قبلي و قوز بالاي قوز بود. پيش از آن هم شرايط اينچنيني ديگري را هم تجربه کرده بودم. من براي اينکه با صد درصد توانم بازي کنم، بايد احساس کنم که در تيم مهره مهمي هستم چيزي که اين اواخر در يوونتوس هميشه رخ نمي‌داد.

مدافع ملي‌پوش جديد ميلان مي‌داند که در اولين رويارويي اين تيم با يوونتوس در فصل جديد، هواداران تيم سابقش او را هو خواهند کرد. او اما مي‌گويد که نگران مواجه شدن با آنها نيست.

بونوچي عنوان کرد: هواداران يوونتوس بايد بدانند همان‌طور که در دوران حضورم در يووه از اهانت‌هايي که به من مي‌شد به عنوان يک عامل انگيزه‌بخش براي ارائه بازي‌هايي بهتر استفاده مي‌کردم، الان هم اگر آنها مرا هو کنند بيشتر انگيزه پيدا مي‌کنم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *