اقدام عجیب هیات گلف استان قم در جذب ورزشکار+عکس

[ad_1]

به گزارش خبرنگار جام پارسی : در حال حاضر چند سالی است که معیار سنجش ورزشکاران سازمان یافته هیات های ورزشی هر استان از طریق هیات پزشکی ورزشی بررسی و به اداره کل ورزش و جوانان ابلاغ می شود و مسولین این اداره نیز با توجه به برنامه ها و درصد رشد هیات ها کمک ها و حمایت هایی را انجام می دهند .

از جمله موارد ارزیابی هیات ها تعداد افراد بیمه شده یا همان افراد سازمان یافته در آن رشته ورزشی می باشد ، که مسولین هیات های ورزشی همواره در پی افزایش آن بوده و برای آن برنامه های تشویقی و تبلیغاتی نیز برگزار می کنند.

هیات گلف استان قم نیز در کنار برگزاری کلاس ها ی آموزشی و تبلیغاتی و نیز برگزاری رقابت های آزاد و حتی لیگ در اقدامی جدید دست به ابتکاری در خور اندیشه زده است و پیامی را در کانال ارتباطی خود قرار داده است که ورزشکاران تمامی رشته ها را به سمت خود فرا می خواند و ورزشکاران در قبال عنوان رشته ورزشی خود در هنگام دریافت کارت بیمه ورزشی سال 96از 30% تخفیف برخوردار می شوند.

این اتفاق دقیقا در ایام بررسی عملکرد هیات های ورزشی صورت میگیرد و تشویق ورزشکاران در جهت پیوستن به این هیات می تواند هرچند کوتاه و گذرا تبلیغی موثر برای هیات هایی باشد که دغدغه کوچ ورزشکاران را دارند مانند هیات های کونگفو و هیات ورزش های رزمی .

اما جدا از آنکه اقدام مسولین اداره کل ورزش و جوانان استان قم و همچنین هیات پزشکی ورزشی یا حتی هیات گلف استان قم چه خواهد بود ، باید گفت که ظاهرا موارد ارزیابی هیات ها یا بسیار کارشناسی شده نیستند و یا بسیار تاثیر گذار می باشند که هیات ها را به خلاقیت وادار میکند.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *