آخرین گزارش ها از اتفاقات بازی صبای قم و تراکتور سازی تبریز در قم

[ad_1]

به گزارش جام پارسی : عصر جمعه و در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال چند دیدار برگزار شد که در قم صبای قم میزبان تراکتور سازی تبریز بود ، این بازی برای هردو تیم بسیار حساس بود به نحوی که نماینده تبریز با این برد شانس قهرمانی خود را تا هفته های پایانی با قوت بیشتری دنبال میکرد و صبای قم نیز با کسب امتیازات این بازی خودرا از خطر سقوط جدا میکرد.

بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود صبای قم به پایان رسید و در دقایق پایانی این دیدار حواشی به سکو های ورزشگاه 10 هزار نفری یادگار قم رسید.

تماشاچیان میمان بعداز توهین به داور بازی و نیز به تعویض دروازه بان تیم صبای قم ، اقدام به شکستن صندلی ها و پرتاب آن ها به داخل زمین مسابقه کردند که با مداخله نیروهای انتظامی  این حرکت کنترل شد و بازی با سوت داور به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار جام پارسی توحید محمدی مسئول ورزشگاه یادگار امام قم با بیان اینکه خسارات وارده به ورزشگاه تا ظهر شنبه برآورد خواهد شد گفت: با شکایت اینجانب به عنوان متولی این ورزشگاه سه نفر از تماشاچیان خاطی در بازداشت به سر می برند تا بعد از برآورد خسارات با حضور کارشناسان ، واحد حقوقی اداره کل ورزش و جوانان قم اقدام به احقاق حقوق این اداره کل نماید.

وی همچنین درباره تعدا تماشاچیان میهمان این بازی گفت:با نظر نماینده سازمان لیگ و توافق هردوباشگاه تصمیم بر آن شد که تماشاچیان میهمان سهم بیش از 10% قانون میهمان را داشته باشند که با این تصمیم تماشاچیان تیم تراکتور سازی تبریز 3000 نفر برآورد شد.

در این ارتباط علی خواجه بیاتی مسئول کمیته  بازرسی اداره کل ورزش وجوانان قم گفت: این کمیته منتظر اعلام جزیات حادثه در روز شنبه می باشد تا مطالبات خود را از طریق هیات فوتبال به عنوان مسول برگزاری این رقابت ها پیگیری کند.

محمدی تاکید کرد: هیات فوتبال می تواند از طریق کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال اقدام به شکایت ودریافت خسارت از باشگاه صبای قم و یا تراکتور سازی تبریز نماید.

 از دیگر حواشی این بازی تخریب اتوبوس تیم تراکتور سازی توسط برخی تماشاچیان بود که باعث تاخیر در خروج این تیم از ورزشگاه شد.

همچنین ۳نفر از مصدومان که از ناحیه سر و صورت مصدوم شده بودند توسط ۲ آمبولانس اورژانس ۱۱۵ که در ورزشگاه مستقر بودند به ۲ بیمارستان منتقل شدند و یک نفر در محل توسط کارشناسان اورژانس بصورت سرپایی درمان شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *